Cross.bg | 06.05.2024 05:19:00 | 61

Рома и Ювентус завършиха при резултат 1:1 в дербито на кръга в Серия А

Рома и Ювентус завършиха при резултат 1:1 в двубой от 35-я кръг на серия А. Ромелу Лукаку откри за "вълците" през първата част, а Бремер успя да се распише с глава в в 31-а минута, за да оформи и крайния резултат. Чистите голови положения почти отсъстваха, като Киеза за гостите удари греда през втората част. С това равенство Рома остава на 5-о място с 60 точки, докато Ювентус е 3-и с 66 пункта на сметката си. СТАРТОВИ СЪСТАВИ: Рома: 99. Миле Свилар, 69. Анхелиньо, 14. Диего Йоренте, 5. Евън Н`Дика, 43. Расмус Кристенсен, 7. Лоренцо Пелегрини, 16. Леандро Паредес, 4. Браян Кристанте, 33. Томазо Балданци, 21. Пауло Дибала, 90. Ромелу Лукаку Ювентус: 1. Войчех Шчесни, 6. Данило, 3. Бремер, 4. Федерико Гати, 27. Андреа Камбиазо, 25. Адриен Рабио, 5. Мануел Локатели, 16. Уестън МакКени, 22. Тимъти Уеа, 7. Федерико Киеза, 9. Душан Влахович